| serj1231 a întrebat:

Am 15 ani sunt indragostit de o fata de 12 ani si ea la fel. Dar parintii ei nu sunt de acord sa fie intro relatie cu vreun baiat.Ne iubim mult...dar nu stiu ce sa fac toti imi zic c e mica si s o las. vreau si parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| kiddscream a răspuns:

Ehh. voi sunteti indragostiti dar nu exista iubire stiu din experientalaughing. sfatul meu. dragostea nu are varsta. nu asculta de ce zic prietenii tai. daca tu asa simti. atunci fa ce iti place tie. si in legatura cu parintii ei...nu trebuie neaparat sa le spuna. puteti sa pastrati in secret relatia fata de ei. si eu am facut asa cand eram mai tanara si nu vroiau parintii sa am un prieten whistling laughing stai linistit si fa asa cum crezi tu big hug
Bafta :*

| serj1231 explică (pentru kiddscream):

Merci mult de sfat!

| kiddscream a răspuns (pentru serj1231):

Npc :*

5 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

Hai frate ne lasi cu din astea ( cred ca acum zic ce gandesc multi dar n-au tupeu sa zica ), La varsta ta eu invatam, abia de auzisem ce-i ala ciclu si tu zici ca iubesti, tu nu sti ce inseamna iubirea tu si multi ca tine sunteti niste copii fara minte care la 12 ani vreti gagici in loc sa asteptati si sa invatati ca sa ajungeti ceva in vitor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru TuRneR01):

Ba avem tupeu sa zicem ce gandim, eu cel putin gandesc la fel ca tine.

| SophieCoraline a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat vei astepta pina ce ea va fi gata pentru o relatie!