| AlexaHut a întrebat:

Buna am 16 ani. Am avut o relatie de 2 luni cu un baiat de 18 ani. Ne-am despartit de Mos Nicolae pentru ca el a spus ca nu prea ne potrivim. De multe ori mi-a dat impresia ca vrea o relatie serioasa. S-a purtat foarte frumos cu mine, si calduros. Ii luasem deja cadou dinainte sa ne despartim, asa ca i l-am dat a doua zi dupa despartire. El mi-a spus ca " nu a vrut sa se intample asa...sad ". Un coleg mi-a marturisit ca l-a auzit vorbind cu o colega de clasa si ca i-a spus ca a intemeiat relatia cu mine din mila; dar el nu arata asta.Parca chiar se atasase de mine. Ceea ce vreau eu e sa il fac sa regrete si sa umble dupa mine din nou. Ce ar trebui sa fac? Povestea cu indiferenta o stiu, dar ceva mai detaliat as vrea.

Răspuns Câştigător
| Spartanul07 a răspuns:

Auz (sunt baiat) si el a spus acest lucru colegei de clasa pentru a se da mare sau ceva de genu stiu genul. incearca sa ii areti ca el a gresit si sa cauti altul mai bun
PS:cred ca cauta doar o partida... (parerea mea)