| sasha898 a întrebat:

am 16 ani ani dar arat cam urit zic eu am un fel de pete pe fata si am chiar si mici riduri la frunte si vreo 2 pistrui in general am fata botita big grin aveti ceva propune-i cum pot arata mai frumos sa scap cel putin de ridurile de la frunte?

1 răspuns:
| crazy125 a răspuns:

Banuiesc ca sunt riduri de expresie, avand in vedere ca ai doar 16 ani, incearca sa nu te mai incrunti.Nu exista oameni urati, fiecare are ceva frumos ori caracterul ori au un aspect fizic placut, dar au ceva.happy