| bbogdann a întrebat:

am 16 ani. Imi place de o fata si as vrea sa o invit undeva in oras. Ce parare aveti? Si unde as putea sa iesim?

P.S.: Sunt din Iasi

Răspuns Câştigător
| calingeo13 a răspuns:

Nu conteaza unde o scoti in oras atâta timp cât socializați, gasitiva interese comune, fi indraznet.
Daca persoana respectiva simte ceva pentru tine va fi incantata ori cum.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La un spectacol, la o discoteca sau la o cofetarie la un suc. Grabeste-te insa, anul deja e pe sfarsite si poate ca faceti impreuna Revelinul.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna prieten.

Eu nu sunt din Iasi, dar cu fetele se iese in general prin oras, la plimbare prin parc, la un suc, la o cafea ( si o tigara pe langa ), acum depinde ce iti place tie big grin

| bbogdann explică (pentru kar1GaNNN):

Ok, Mersi, daca nu va mai raspunde nimeni, vei primi funda big grin