| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani si 8 luni si 1, 77 si ma cheama ancutzaI don't want to see un nume oribil, parerea meahee hee chiar daca prietenii, familia, colegii, cunoscutii si unii proffesori m a striga anca eu ma simt oribil pentru ca port numele asta mi se pare un nume de gagautza, iar mie nu mi se potriveste deloc. voua cum vi se pare, da' sincer acum ca nu ma supar doamne fereste. cand ma striga cineva ancuta ma simt asa stanjenita. vreau sfaturi! fundita

4 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Hei! Sa sti ca si eu imi uram numele in exces :Anda. Mi se parea cel mai urat nume din lumea intreaga. Ii tot intrebam pe parinti de ce mi.au pus numele asta. Dar cu timpul am inteles. Ma.m gandit ca daca mi.ar fi pus nume Lenuta sau. Florica sau MariucalaughingSi mi.am acceptat numele. Sa sti ca numele tau e suuperb. Anca...imi place foarte mult. E dragutzzz:X Incerca sa.l acceptiwinking

| andra121 a răspuns:

E normal sa te simti stanjenita intr-un fel sau altul.ti se pare... offf greu de exprimat sentimentul pe care il simti in acel moment in cuvinte. Oricum, Anca e un nume frumos orice ar fi. Bucurate ca nu ai unul dintre numele alea care intr-adevar is foarte naspa.

| AlexEuManu a răspuns:

Uite asteapta pana la 18 eni si apoi iti poti pune nume countarstrikelaughing

| Ch0c0lat3DuIs3 a răspuns:

Anac dupa parerea mea este un nume foarte frumos...eu as vrea sa il am umai ca mie parinti mi-au zis ana[un nume foarte naspa parerea mea] nu sti cum e sa te strice colegi in clasa anicalaughing deci bucurate de numele tau!