| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am 16 ani si am o mica, mare problema. Prietena mea era virgina si am decis sa faca pasul cel mare. Eram nerabdator si am decis sa o facem chiar dupa ce ii trece ciclul. Am facut-o chiar urmatoarea zi dupa ce i-a trecut, sau la 2 zile dupa. Ii introduceam penisul odata, il scoteam, il stergeam, si tot asa de cateva ori, apoi am decis sa o facem cu prezervativ, dar nu am apucat sa imi dau drumul. Exista sanse sa ramana virgina? Am auzit ca daca o facem la 3 zile dupa ce ii trece ciclul, nu va ramane insarcinata daca imi dau drumul in ea, e adevarat?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Cami, cred ca baiatu a vrut sa zica daca sunt sanse sa ramana ¨insarcinata¨. da bine, cu emotiile a zis-o inverswinking
Nu prietene, nu este gravida dar nici virgina nu mai este.

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Sanse sa ramane virgina? raised eyebrows .pai daca tu : "Ii introduceam penisul odata, il scoteam, il stergeam, si tot asa de cateva ori, apoi am decis sa o facem cu prezervativ", unde sa mai fie virgina?

| cioko19 a răspuns:

Dar de unde si pana unde sa ramana virgina?laughing... Nuhappy fi sigur ca nu mai este.
Si aia cu 3 zile dupa ce ii trece ciclul. de ce va place sa riscati? chiar asa scump e un prezervativ? happy
Hai ca peste 9 luni ne auzim.chemi toti userii si adminii la botezhappy

| SweetCandy a răspuns:

In primul rand nu mai riscati si protejati-va...straight facenu se marita suferinta de dupa...boli,sau o sarcina nedorita.straight face
Prietena ta nu mai este virgina, asta sigur chie daca nu a sangerat...sangerarea nu este obligatorie, depinde foarte mult de elasticitatea himenului ei...happy
mult succes!happy

| cristina_4037 a răspuns:

Oricum, ai zis ca ai folosit prezervativ, deci, nu ai de ce sa iti faci probleme, plus ca ai zis ca nu "ti-ai dat drumul"...stai linistit, nu iti mai face probleme. Dar daca voi chiar vreti si va stresati pentru aceasta inchipuire a voastra, du-te tu si i-a un test de sarcina, si gata, scapati de ORICE stres si gand rau. Bafta.:*:* Sper ca v-am fost de flos. Pupicei.>big grin

| natupeu22 a răspuns:

Exista sanse sa ramana virgina?
cea mai tare faza,
cum sa ramana virgina
deodata ce tu ai
penetrat-o?

| romina_7963 a răspuns:

Din moment ce a intretinut relatii sexuale e clar ca nu mai e virgina. Si ar fi bine daca ati folosi prezervativul... nu se stie cand se poate intampla ceva.

| stcalin a răspuns:

Exista sanse sa ramana insarcinata?* gresisem acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Însărcinată nu este, dar nici virgină nu mai este! Nu este o regulă să sângereze o virgină, totul depinde de vascularizaţie şi elasticitatea membranei himelare.
Cât priveşte după 3 zile de la ciclu, nu te sfătuiesc să o faci neprotejat, ovulaţia poate apărea mai din timp decât în mod normal la un ciclu de 28 de zile.
Foloseşte în continuare prezervativul, este cel mai indicat fără a ţine seama de perioada fertilă a partenerei.
Pa, pa.