| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu următoarea situație:
Am făcut sex anal neprotejat cu prietena mea.
Înainte să mi dau drumul, când am simtit eu, am scos o si mi am dat drumul afara. Trebuia să îi vina ciclul ieri.
Sa fii curs lichid preejaculator in vagin si sa ramana?
Cand o mai scoteam, o ștergeam iar la final s-a dus la baie si s-a spălat. Ea este virgina. Va rog frumos sa ma ajutati.
E vreo sansa sa fie însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat POSIBILITATEA cat si PROBABILITATEA ca in conditiile amintite sa se poata forma o sarcina este egala cu 0 (ZERO). Menstruatia intarzie sa inceapa/porneasca din motive care tin de o dereglare a activitatii hormonale in niciun caz din alte motive. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu sunt șanse, poți sta liniștit.

| Adrian1990 a răspuns (pentru Andreeush):

Ciclul l a avut pana pe 22 ianuarie, ii vine la 28 de zile și în mod normal trebuie să i vina pe 19 februarie, nu?

| Andreeush a răspuns (pentru Adrian1990):

Nu poți spune exact, însă ar trebui să îi vină undeva între 18-22 februarie.

| Adrian1990 a răspuns (pentru Andreeush):

In perioada asta m-am gandit si eu, ea are o aplicatie care îi arata dar aplicația respectiva calculează la 28 de zile cum i-a dat ea, dar nu se adaptează in functie de cum ii vine ei ciclul, daca ma înțelegi

| DaniGl a răspuns:

Fara suparare, dar ai pus intrebarea asta de vreo 3 ori. Nu are cum sa fie insarcinata.