| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 16 ani si am sanii foarte foarte mici.Am o sora de 14 ani si are sanii mari, chiar f mari.nu stiu ce sa fac. port sutien pentru ca asa parca nici nu as avea.sunt niste exercitii pentru a marii sani? cred ca intrebarea este cam stupida da ce sa fac? am mai vazut pe net intrebari de genu daca prin exercitii se pot marii sani da am vazut raspunsuri cu "da" si "no" si nu mai inteleg. oare sutienul nu ii lasa sa creasca? va rog sa-mi raspundeti la aceste 2 intrebari.va rog mult.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai dc sa iti faci griji.Sanii cresc pana la varsta de 20-21 de ani asa ca mai asteaptawinking Nush sigur daca exercitile te pot ajuta in aceasta problema.sad Mult succes!winking

| Zâmbărici a răspuns:

Masaj

luciana
| luciana a răspuns:

Draga mea, sanii cresc in mod natural, numai la pubertate sau in timpul sarcinii. Orice tratamnet de marire a sanilor dureaza numai pe o perioada determinata si numai chirurgia estetica, rezolva acum aceasta problema... dar fiindca esti inca tanara, mai poti astepta sa vezi daca pana la varsta de 18 - 20 de ani, acestia mai cresc; pana atunci, eu te sfatuiesc sa consulti un medic de specialitate care te poate sfatui ce sa faci... succes mult.

| copilu a răspuns:

Cred ca nu ai d c sa ti faci grijy...ai doar 16 ani deci mai e timp.si nu sanii fac totul la o femeie bafta

| Liana [] a răspuns:

Am ctitit undeva ca, pentru a-ti mari sanii, ai putea sa iti cumperi ulei pentru bust, si sa te masezi in fiecare seara, sau dimineata.Este facut din extract de marar, este foarte bun.Si o prietena de-a mamei a folosit si foloseste.Este foarte bun, a spus ca a avut rezultate.

| Alyyy a răspuns:

Stai linistita, daca iti faci griji in privinta sanilor din cauza partenerului tau sa stii ca exista barbati care apreciaza personalitatea, altii dosul, da, sunt si care te apreciaza dupa sani dar, dupa parerea mea, o pereche de sani enorma mi se pare disgratios.mai bine mai mic dar mai frumos decat explodat.si stai linistita, mai ai mult timp pana cand sanii tai se vor opri din crestere
p. s. : am citit undeva ca exista si pastile pentru asa ceva, daca nu vrei sa pui silicoanethinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanii nu cresc de la exercitii, in schimb se modeleaza frumos