| medeeaxwww a întrebat:

Buna, am 16 ani si imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa, problema este ca vorbeste cu foarte multe fete si "le joaca cum vrea el". Un sfat va rog cum as putea sa il fac sa ma placa?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si tie de ce-ti place golanasul ala care-l plac toate fetele din clasa, mai ales ca-si bate joc de ele?
Chiar le invidiezi pe alea pentru cum sunt tratate de golanasul ala, care face misto de ele?
Tu daca esti fata despteapta ar trebui sa te feresti de asemenea golanasi si sa te uiti dupa un baitel inteligent, cuminte, cu bun simt si niciodata, dar niciodata sa nu urmezi cardul de "oi proaste", care se duc dupa golani, cocalari, smecheri si de alta natura.

| dullcat a răspuns:

Buna.De ce ai vrea sa te placa cineva care doar se joaca cu tine? Ai putin respect de sine, meriti mai bun.

Asta se intampla cand toate filmele pentru adolescenti au acelasi cliseu obosit de fata normala+baiatul popular care se indragosteste de ea.Trist.

| VoidEternal a răspuns:

Pai nu? Ce poate fi mai plăcut decât să fii jucăria unui player?

Ferească Dumnezeu să vă uitați la aia mai cuminți, poate v-ar trata cu respect și doar voi nu vreți asta, nu-i așa? Vreți să fiți învârtite pe degete de întruchiparea superficialității reprezentată de băieții populari.

Succes.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu te uita că fac ăștia mișto pe aici.intreabal ce face ce ii place sa mănânce chestii de baza

| anonim3248 a răspuns:

Nu poți să îl faci ca să te placă.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu te amesteca cu astfel de indivizi. În final, vei rămâne dezamăgită.

| Sportacus123 a răspuns:

Eu zic să îi arăți un sân.

| Hrea12345 a răspuns:

Fa ceva ce nu fac celelalte fete.