| Labdjajqw9ow a întrebat:

Am 16 ani si... mi se intampla ceva ciudat. Cand sunt in preajma fostului meu iubit ma asigur mereu ca nu ma fac de ras, ca arat bine, ca nu par o ciudata si chestii de genul. Nu il mai plac deloc, tot ce e intre noi e o relatie de prietenie si atat... dar nu stiu de ce mi se intampla lucrurile astea.

Răspuns Câştigător
| copilaroasa2k17 a răspuns:

Hey. Stai calma. Eu consider ca e foarte normal comportamentul tau. Cred ca toate fetele care au un fost incearca sa-i arate prin mai multe moduri ca le este mult mai bine fara ei si cred ca asta incercai sa faci si tu happy.