| diana_9675 a întrebat:

Am 16 ani si nu am sani deloc...mentionez ca si mama a fost la fel. dar la facultate era o fata "wow". Baietii umblau in limba dupa ea.Si mama spune ca sunt la fel ca ea dar nu stiu ce sa cred. Si mai am si "chestii" pe fata.Dermatotogul spune ca in 6 luni nu o sa mai am absolut nimic... dar toata lumea face misto de mine crying nu stiu ce sa fac. aveti un sfat? mersi mult

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Esti, din punct de vedere hormonal inca in formare. Mai este timp pana ce se regleaza toate aceste probleme. Fiecare organism este diferit, niciunul nu seamana cu celalalt. Nici nu prea cred ca se pune intotdeauna problema din punct de vedere ereditar. Tu trebuie sa fii stapana pe tine si sa ignori rautatile celor din jur. Nu au minte. Daca ar avea ceva mai multa ar avea altfel de comportament. Stai linistita, mai ai de crescut. Sanii isi mai pot modifica dimensiunea si la o varsta mai inaintata, cand te vei casatori si vei avea copii. Acum esti doar la varsta la care rabdarea putin iti lipseste. In primul rand sa fii tu sanatoasa. Asta este tot ce conteaza. Acceseaza aici:
http://www.adolescenta.org/? p=51

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Totul este trecator Traiesteti viata si nu risipi nici o clipa din viata ta Pa