| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

Buna am 16 ani si vreau sa-mi gasesc ceva decent de lucru in timpul liber, stiti ceva ce m-ar putea ajuta?

8 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Ai putea incerca spalator de geamuri la benzanarii!:d
funda?

| crynutza34 a răspuns:

Buna! Te-ai m-ai putea face reprezentant la Lady's( Metropolitan). daca te-ar interesa scrie-mi la intrebarea aceasta id tau si te bag in lista de messenger, si iti pot spune mai multe.pa-pa:*

| crynutza34 a răspuns:

Te-am bagat in lista, sa imi dai accept

| Dodolino0 a răspuns:

Buna

pai ai putea sa lucrezi intr-un local ceva...intr-un restauran ca barman-ospatar
acum depinde ca mai ai si scoalahappy
eventual in timpu` vacantei de vara

sau ai putea impartii pliante pe strada happy

| Dodolino0 a răspuns:

Oriflame...

te sfatuiesc nu avon laughing

sti.acum nu scoala te retine, pentru ca ai putea sa mergi dupa orele de curs tongue

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 explică:

Dap, la asta cam gandeam si eu cu pliantele dar nu am gasit posturi libere, iar ca sa lucrez la un restaurant mmm.cam greu pentru ca am scoala, as vrea sa ma fac reprezenatnt la o firma de cosmetice si parfumuri, insa as vrea sa fie serioasa si cu produse de calitate, a-ti putea sa-mi recomandati ceva?

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 explică:

As vrea sa ma fac reprezentant la oriflame, dar pe langa asta mai vreau si altceva.si da. nu vreau la avon

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 explică:

Id meu:alexutzakiss68