| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a întrebat:

Salut, am 16 ani sunt din iasi si as vrea sa-mi gasesc ceva de lucru in timpul liber, ce credeti ca as putea incerca sau m-ati putea ajuta cu ceva daca sunte-ti din iasi?big grin

2 răspunsuri:
| JhoNutz a răspuns:

Buna nikalexa. In ce domeniu ai vrea sa lucrezi, ce stii sa faci si cam cat timp ai avea pe zi disponibil? Sunt din Iasi si cred ca as avea ceva pentru tine. Astept sa ma contactezi.

| Someonelikeyou a răspuns:

Hmm, pai ai putea sa fi reprezentanta la avonhappy. sau oriflame.primesti si produse si iti mai raman si bani:*