| 1863939Bogdan a întrebat:

Buna am 16 ani si din iunie beau zilnic 2, 5l de bere zilnic nu glumesc sau ceva din cauza ca bunica a ramas paralizata acum 2luni pe o parte.Cum pot sa fac sa beau mai putin? Am incercat sa nu beau deloc si am o stare de tremurat maini naspa rau, nu pot dormi deloc.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apelezi la un medic

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu sa nu mau bei deloc... dar mai rar. Ia si mananca, bea apa, mananca dulciuri, fa diferite activitati... cum sa zici ca bei din cauza asta?

Vrei sa devii un alcoolic anonim (sau mai putin anonim)? Ce ai.

Sii barbat, controleaza-te. Bunica ta nu asta ar vrea sa faci...

Hai ca poti. Bafta ^_^

| 1863939Bogdan explică (pentru DoarBogdan):

Nu stiu nu ma deranjeaza adica nu ma doare capul dimineata urmatoare nu ma cert cu nimeni nu ma simt ametit.

| Andreeush a răspuns:

Abține-te de la a mai bea, du-te la un medic.

| 1863939Bogdan explică (pentru Andreeush):

De ce sa ma duc la medic?