| maddutsu17 a întrebat:

Am 17 ani, 165 cm si cam 48 de kg, toata lumea imi spune ca arat foarte bine asa, dar eu ma simt putin cam slabuta si as vrea sa mai pun vreo 4-5 kg pe mine. si inca ceva mi se pare ca am sanii cam micuti. la sutien port 36/80. Voi ce ziceti? Pana la ce varsta cresc sanii?

2 răspunsuri:
| KisaTheCute a răspuns:

Pana la 18 ani las-o mai moale cu sutienele, ca ti se lasa sanii. si fiecare organism crste in ritmul lui. de ex iti pot creste sannii pana la 20 de ani... iar la kilograme e fff bine.

| šρяίηģ a răspuns:

Sunt de parere ca la kilograme esti perfecta. Oricum ca sa te ajut iti pot recomanda pentru ingrasat : Peritol (un medicament antialergic care are ca reactii adverse ingrasarea) il iei de 2 ori pe zi si Laptisor de matca (capsule) de 3 ori pe zi. Sanii cresc in timp. In caz ca nu stii femeile pana la 28 de ani tot "cresc". Succes la ingrasat! Eu nu iti pot garanta ca la tine va merge, dar eu m-am ingrasat de la mdicamentele acestea.

P. S Laptisorul de matca produce pofta de mancare...:*