| Crde12244556 a întrebat:

Am 19 ani, in martie fac 20 și mi se pare ca sunt cam slăbuță. Am luat in trecut vitamine, dar nu m-au ajutat. Mi-am început viața sexuală la 18 ani și 5 luni, singurul lucru pe care l-am observat este ca m-am mai lățit puțin in solduri. Cred ca ar trebui sa arat altfel la vârsta mea și nu știu ce sa fac. Sânii mei sunt micuți și asta e din nou o problema pentru mine, ma simt foarte prost din pricina asta, nu știu dacă e ceva genetic, dar mama mea avea sânii destul de mari in tinerețe. Îmi poate recomanda cineva niște pastile pentru dezvoltare sau ceva de genul asta? Mi-as dori sa fiu puțin mai grăsuță și mai lata in solduri. Sunt persoane care îmi dau și 16 ani și nu e foarte plăcut pentru mine. Am 1, 68 și undeva la 50 de kg. Mulțumesc mult pentru ajutor!

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt baieti carora le plac sanii mari, dar sunt si din cei carora le plac sa fie doar cat doua mandarine (mie de exemplu). Sunt fete care au sanii de nu-i poti cuprinde in 2 palme de muncitor la lopata, iar mama lor ii are cat o portocala. Dar si invers. Cunosc fete (femei) care au sanii mici de tot, dar au iubiti, parteneri, soti care le iubesc.
Am mai spus-o si o mai spun: sunt barbati carora le plac femeile slabe, dar si din cei carora le plac femeile plinute.
Rar se intampla sa ramana fete nemaritate din cauza corpului.

| Marian9978 a răspuns:

Biomed pentru ingrasare, costa in jur de 35 de lei parcă

| urseyul a răspuns:

Nu fa prostia de a lua suplimente sau alte lucruri, daca o sa reusesti sa te ingrasi grasimea o sa se depuna aiurea si o sa ai gusa burta si alte cele, cat despre 1.68 si 50 de kg e perfect crede-ma, tu vrei sani mari si nu stiu ceva gen kim k, fi multumita de trupul tau si ca esti sanatoasa mereu o sa fie cineva care o sa iti raneasca orgoliul din invidie sau asa indiferent de cum o sa arati asa ca ce rost are sa te consumi. Nu uita o zi proasta pentru orgoliu e o zi buna pentru suflet