| maddutsu17 a întrebat:

Am 17 ani, 165 cm si cam 48 de kg, toata lumea imi spune ca arat foarte bine asa, dar eu ma simt putin cam slabuta si as vrea sa mai pun vreo 4-5 kg pe mine. si inca ceva mi se pare ca am sanii cam micuti. la sutien port 36/80. Voi ce ziceti? Pana la ce varsta cresc sanii?

Răspuns Câştigător
| Alex_2741 a răspuns:

Pai esti bine cum esti momentanwinking. si sincer sanii sunt chiar buni happy sa stii si tu ca pe unii barbati nu ii intereseaza sanii mari(eu de extongue.). oricum sanii cresc pana pe la 20 ani. Cel putin asa am citit eu. si cam asta e adevaru. Orikum nu iti fa probleme cu ei ca iti cresc ei mai mari. nu fi ingrijoratakiss cu inaltimea si greutatea mai mult nici nu iti poti dorii pai o sa pari dolofana si nu da binetongue