| Vereș_Patricia_1999 a întrebat:

am 17 ani si nu mi-am facut bulletinul pana acum pentru can am niste probleme grave. Vreau sa merg cat mai repede posibil dar as vrea sa stiu cat amenda.
Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai fost pe luna, sau in coma pentru 3 ani?

La 14 ani trebuia sa te duca mama sau tata sa-ti faci buletin, indiferent de cate probleme ai, ca necesita 1 masina sau caurut cu rotile daca esti invalida, si 10 minute doar, sa fii prezenta la ghiseul ala unde predai actele pentru buletin.
Ma rog, amenda va fi in functie de motivul pe care-l aduci. Daca poti dovedii ca ai fost pe luna 3 ani de zile, sau in coma, probabil ca nu vei platii nimic, altfel, cel mai probabil amenda maxima.