| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa saruti o fata. Nu am mai facut asta pana acum. Deci daca ma poate ajuta cineva... va multumesc!

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Trebuie sa faci exact ceea ce simti nimic mai mult! iti apropii buzele de ale ei inchizi ochii si restul vine de la sine! n-ai vazut niciodata 2 oameni care se saruta! nu-i mare lucru! Succes!

| Rukhsandra a răspuns:

Dca stie tipa poate ti-e mai usor... o lasi pe ea si dupa ce te prinzi cu e chestia faci si tu exact ce face si ea...
e simplu si destul de mistohee hee...de fapt foarte mistorolling on the floor