| Mariana1099 a întrebat:

Am 18 ani, iar săptămâna trecută eu și prietenul meu de 20 de ani am încercat sa întreținem relații sexuale, mentionez ca eu eram virgina. Ideea e ca m-a durut foarte tare chiar de la început și l am rugat sa se oprească. Nu a curs nici sânge și nici nu am simțit dacă a intrat, ci doar ca a încercat sa împingă.
Întrebarea mea e, mai sunt șanse sa fiu virgina dacă n a curs sânge și n am continuat?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Daca l ai oprit ca te a durut atunci actul sexual nu s-a consumat propriu zis atunci esti inca virgina. Urmatoarele acte sexuale vor duce cu siguranta la pierderea virginitatii.

1 răspuns:
| missfatadelatara a răspuns:

Depinde cat de mult a intrat.

Nu e regula sa curgă sânge.