| Iooooooooo... a întrebat:

Hei. am si eu o intrebare. am facut dragoste cu prietenul meu. si nu mi-a curs sange deloc. nici nu m'a durut doar la inceput un pic. sunt sanse sa mai fiu virgina? confused

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Aveai un himen subtire care s-a rupt usor. Nu ai nici o sansa sa mai fi virgina.

| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta nu mai esti virgina. Fii bucuroasa ca nu te-a durut atat de tare si a fost momentul frumos.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca ai facut dragoste nu mai esti virgina.

| simoSTAR a răspuns:

Nu, de poti dezvirgina si fara sa sangerezi happy

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Virgina in niciun caz nu mai esti...nu e o regula sa-ti curga sange...cum a spus si @zuzu15, sunt unele fete care au himenul mai elastic...sunt cazuri in care doar dupa patru ani de la inceperea activitatii sexuale s-a rupt himenul... n'ai de ce sa-ti faci griji... da fii sigura ca virgina nu mai esti

| lady_1122 a răspuns:

Daca ai fost virgina intr-adevar nu-i nimic ciudat la fiecare din noi primul act sexual poate reactiona diferit nu neaparat sa iti curga sange kg intregi sa lesini d durere si mai stiu eu c... daca ai himenul elastik asta e altceva ...si depinde si d varsta...pentru ca cu cat trece timpul cu atat e mai nasol prima oara.

| ZuuZaaA a răspuns:

Nu, normal ca nu mai estilaughing Ai himenul destul de elasttic de asta nu te-a durut asa tare!

| chiuchi a răspuns:

Nu mai sanse deloc.Nu te-a durut deoarece cred ca iubitul tau a stiut cum sa te big griniubeascabig grin sti la ce ma refer! Nu la toate fetele curge sange in acel moment, o sa se intample sigur la a doua noapte nebunatongue si atunci o sa te doara nu tare. Stiu asta din propria experientabig grin. Sper ca te-am ajutat.