| RamoooNaa a întrebat:

Am 2 hamsteri pitici care au trait impreuna de mici. Ea mai are puţin si naste.Pe mascul trebuie sa il mut in alta cusca dupa ce naste femela? Sau rămân in aceaşi?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Pune cusca lui chiar langa cusca ei astfel incat sa se poata vedea mereu.

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Buna! Cel mai bine si cel mai sigur ar fi sa-l muti in alta cusca.Chiar daca el nu ataca puii (sa zicem) femela o sa-l atace mai mult ca sigur.

| RamoooNaa explică (pentru siriusblack98):

Din cate am inteles. Sunt sanse ca dupa ce il mut inapoi impreuna, ea sa nu il mai cunoasca si sa il respinga.

| siriusblack98 a răspuns (pentru RamoooNaa):

Pune cusca lui chiar langa cusca ei astfel incat sa se poata vedea mereu.