| PunkyA a întrebat:

"Buna! Am 6 ani, 67cm si 5 kg... oare e normal? Sunt prea grasa sau prea slaba?"

"Buna! Am 4 ani jumate nu mi-a venit menstruatia...colegul meu de gradinita, Gigel, spune ca i'a venit. Mie de ce nu imi vine? Ce trebuie sa fac ca sa imi vina mai repede?"

"Buna! Am 9 ani si un coleg de scoala din clasa a 2-a mi-a propus sa facem sex.Sa accept?"

Cum a'ti raspunde la astfel de intrebari?laughing

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

1. Nu ai cum sa scrii tu, pentru ca la 6 ani nu cunosti alfabetul si la 6 ani iti vezi viata cu Hannah Montana, nu cu netu' vietii.

2. Gigel e de fapt Gigica sau... e o confuzie. Sa fie hermafrodit?

3. Sa-si faca doar el sex, tu iti faci alta data.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred că aş raspunde.

| LoveForShania a răspuns:

Copiii laughing
Cum a zis si eluveitie, le-as raporta! big grin

Pai :
Prima, e cam. ciudata laughing
A doua e chiar, penala laughing)))))
A 3 e... nu mai zic nimic!

Bineinteles sunt puse la misto, dar daca chiar ar fi puse de niste copii de sub 10 ani... parintii sunt de vina!
Sincer le-as raspunde astfel:

La prima: Esti cam grasuta... mai slabeste!

La a doua: Spune`i lui mamy tau sa iti cumpere TAMPOANE si atunci sigur o sa iti vina!

La a treia: Si colegul tau e cumva sotul lui Barbie. sau o papusa din cele 5 papusi Ken?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Probabil le'aş raporta pentru ca e logic că ar fi puse la mişto thinking

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Logic ca sunt puse la mistolaughing6 ani si 6 kg?raised eyebrows4 ani si vrei menstruatie?laughingsi in plus din cate stiu baietii nu au menstruatielaughingsex in clasa a2a?laughinglaughingnrormal ca sunt puse la mijtohlaughinglaughinglaughinglaughinglaughingrolling on the floor

| Rizer a răspuns:

Unde ai gasit fetita tu intrebarile astea? eu nu te inteleg, sunt veche pe TPU dar intrebari de genul asta eu n-am gasit...

"Buna! Am 6 ani, 67cm si 5 kg... oare e normal? Sunt prea grasa sau prea slaba?"

Ce este asta?

| ElyElyna a răspuns:

Ori iti bati joc de noi, ori iti lipseste o doaga...hee hee alege tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzantelaughingsau stupide?
In fine...sunt tot felul de copii lasati de parinti "liberi"-ca sa nu se simta copilu` sufocat si nu discuta cu ei treburile importante(adecvate varstei), sau sunt copii care nu indraznesc sa discute cu parintii. Pur si simplu ar trebui invatati ce e bine si ce e "rau".
Raspuns la o astfel de intrebare:Fugi si joaca-te cu papusile, plange ursuletu` dupa tinewinking