| lauricaaa246 a întrebat:

:* Imi puteti da va rog frumos niste sfaturi? Am 14 ani si am inceput sa ma ingras putin! Nu sunt genul ala de fata care vrea neaparat sa tina o dieta stricta,sau nu mai stiu eu ce chestii stupide, stiu ca nu e bine, mai ales la 14 ani, dar totusi ce as putea face ca sa mai slabesc putin? Am 44 de kg si as vrea sa ajung la 40! Sunt si mai mica de inaltime si par putin plinuta! Ce sfaturi imi dati? In legatura cu sportul, alimentatia...Mersi mult! :* funditaa >big grin

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal la 14 ani greutatea ta este foarte buna happy nu trebuie sa te stresez ai timp sa slabesti dar nu trebuie sa te chinui asa si ca sa ajungi la 40 manaca si tu mancarui mai putin grase consuma mai multa apa happy pe zi fa si tu sport pe afara alerga big grin si bea apa dar cred ca nu ecazul big grin cum vrei tu

2 răspunsuri:
| Roxxxxi a răspuns:

Te dezvolti! nu te ingrijora

| Mytsaa a răspuns:

Mananca multe legume, carne slaba si fa sport zilnic.Nu bea sucuri cu acid si nici dulciuri prea multe nu consuma.