| FFAP a întrebat:

Am auzit recent de o modalitate de a te juca pe calculator cu telefonul, precum un Wii. Normal, acel telefon si acel calculator necesita un soft, care din cate stiu are legatura cu Kinect si PC suite. Daca exista cineva care a incercat, stie de unde pot downloada software-ul respectiv si jocurile, il rog sa-mi imprumute si mie adresa. Multumesc anticipat. [Fundăăăăă, normal!]

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Nu se poate juca cu nici cel mai smecher telefon decat sa controlezi winampul cu tel prin blu.