| Zambet a întrebat:

Buna!
Am avut la handbal 2 saptamani vacanta si nu am mai facut deloc exercitii fizice pentru recuperare. Eu de mica am reumatism si tot ma chinui cu vindecarea.si la schimbarea vremii ma dor genunchii.Azi a plouat si nu mai puteam de durere. Cand a dat soarele nu m-au mai durut si m-am hotarat sa merg cu o prietena sa jucam fotbal. Am alergat etc si apoi a inceput sa ma intepe genunchiul. De la ce o fi? De la reumatism sau de la tibie (avand in vedere ca acum 2 ani mi-am fisurat-o. am cazut pe scari) happy

2 răspunsuri:
| Zambet explică:

Scuze pentru categorie, dar m-am grabithee hee
@angel.la doctor merg de cand sunt mica si medicul reumatolog de la spital ma cunoaste la perfectiune... n-are rost sa ma duc.pentru ce? happy

| BilliOnaire a răspuns:

Sincer. eu as zice sa te duci la un doctor.hee heebig grin