| anonim_4396 a întrebat:

Buna am avut un prieten am fost cu el asta vara ne-am despartit(bine eu de el din cauza ca statea cu mult prea multe fete)si dupa cv timp am inceput sa vorbim i-am zis ca il iubesc el mi-a zis stii ca am prietena? eu i-am zis asta e.la care el dupa ce i-am zis ca il iubesc s-a despartit de fata aia...trece cv timp ne impacam. mia incepuse sa imi place de un baiat de la mine din scoala (prietenu meu fiind la liceu clasa a 9 eu clasa a 8 la scoala)si cum ziceam am inceput sa imi placa de alt cineva si el a aflat,. a zis ca oricat el va lupta pentru mine ca ma iubeste enorm am ramas impreuna. si a doua zi el a vrut sa ne vedem eu nu puteam sa ma vad cu el ca aveam treaba si nici nu aveam starea necesara. el s-a suparat.si eu vazand cat de nervos era. i-am zis auzi daca nu ma intelegi ne despartim.ne-am desparit iar.si peste 2 saptamani adica azi.2 colege de ale mele au avut spectacol la casa de cultura unde era si el ma salutat l-am salutat si eu si la un moment dat se uita la mine mi se parea suparat si asa mi-au zis toti ca este foarte deprimat dupa despartirea de mine! IL IUBESC! Si nu stiu ce sa fac? voi ce ati face?cryingchiar imi era dor de el cu o seara inainte il visaemcrying ce sa fac?

1 răspuns:
| stefan9516 a răspuns:

Gandeste-te mai mult inainte de a lua o decizie. Daca vrei sa te impaci cu el cere-ti scuze oricat de greu ti s-ar parea. Nu poti sa te joci cu el :azi ne despartim, maine ne impacam. Ai incercat sa il santajezi cu despartirea dintr-o chestie minora. Esti prea copil... big grin