| diana_2372 a întrebat:

Bai deci nu stiu pe cine sa alegsadm-am despartit de prietenu si vrea sa ne impacam,,, dar problema e ca mai vrea un fost prieten sa ne impacam. tin la fel de mult la amandoi. dar cel de care m-am despartit recent este mai cuminte. pune suflet.in schimb celalalt in timp ce am fost cu el na vrut decat sa ma. f*** si eu am zis nu si de aia sa desparit de mine iar acum a zice ca s-a schimbat ca nu mai e asa. voi ceati face?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ţii la ambi dar nu iubeşti pe niciunul. Nu trebuie să alegi ci să rămâi aşa. Nu are sens să te implici într-o relaţie doar cu "ţinutul la unul din ei". Baftă!

| AndaWest a răspuns:

Dar ce zici dk ai termina-o cu trecutul si ai incepe o viata noua? sa termini cu fostii si sa iti faci un iubit nou...eu cred ca e cel mai indicat, pentru ca lor deja stii ce le poate capuloh go on

| INeverStopLoving a răspuns:

N-are sens sa te impaci cu fostul, mare greseala daca faci asta! Mai ales daca nu pune suflet si vrea doar sex. Acuma vezi cu prietenul de care te-ai despartit de el recent, poate va impacatiwinking good luck!