| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Am avut un vis ciudat aseara. De o perioada de timp iubesc un baiat si in ultima perioada suntem suparati unul pe altul, in fine. Am de multe ori vise cu el insa azi-noapte, am visat ca tineam in brate un animal in care il vedeam pe el. Era ori iepure, ori pisica, ori caine. Nu mai stiu exact ce animal insa statea numai cu mine si numai la mine in brate iar eu il mangaiam ca si cand era baiatul respectiv. Pur si simplu era el cu alt chip.
Ce ar putea insemna?

4 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Nimic,visele sunt creați ale creierului bazate pe emoții trăite, frică, ură etc.

| Cristina64 a răspuns:

Buna:)
Poate insemna ca iti e dor de el si ca tu suferi pentru ca v-ati suparat unul pe altul:(...eu asa cred dar asta cred ca te-ar putea ajuta!:) :http://www.visele.ro/ Iti spui povestea pe forum;)

| anonim_4396 explică (pentru Cristina64):

Sufar enorm, mai ales ca nu avea nici un motiv sa se supere pe mine! Multumesc frumos :*

| Cristina64 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cred!sadNu ai pentru ce!kiss