| seena8616 a întrebat:

Am banchetul de cls a XII-a la inceputul lunii iunie, iar eu vreau neaparat sa ma bronzez pana atunci. Tinand cont ca soarele nu este chiar puternic in mai, cum as putea sa ma bronzez ft repede?

funda

Răspuns Câştigător
| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Buna...
exista multe solutii in magazine de bronzat.La fata poti sa te dai cu niste perle auto bronzate. Dar incearca sa te bronzezi un pic si in mai.
Deci cauta in magazine cu cosmetice Crema auto brozanta sau crema de bronzat.Magazionera iti va arata niste exemple.
Sper ca ti-am fost de folos. Oricum distractie placuta si multa baftabig grin

3 răspunsuri:
| gabi115 a răspuns:

Te duci la solar. simplu.

| miranda2 a răspuns:

E mai simplu sa te duci la solar
nu cred ca ar costa mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Când am avut nevoie să arăt bronzată la o nuntă, m-am dat pe corp cu un lapte de corp auto bronzant. A avut un efect excepţional, am venit acasă, am făcut duş şi am scăpat de el. Nu aş folosi solarul, ultravioletele şi alte porcării care afectează nu numai pielea...
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/!