| anonim_4396 a întrebat:

Alocatia de la 18 ani este bine sa-o ai pe card sau sa ti-o aduca postasul?
Se opreste comision mare daca o ai pe card?
La voi cum s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| SnowKat a răspuns:

La varsta de 18 ani trebuie sa-ti faca diriginta o fisa cum ca esti la scoala si ii aceias suma casi inainte nu conteaza daca ii pe card sau tio aduce postasu ii aceiasi suma tongue
Daca te-am ajutat fundita tongue

| Harley18 a răspuns (pentru SnowKat):

Vreau sa aud un pic si care e treaba cu cardul. happy

| SnowKat a răspuns (pentru Harley18):

Nu-i chiar nimic special treaba cu cardul trebuie sa mergi cu parintele pe care esti trecut la fortele de munca si sa le zici ca vrei sa iti puna alocatia pe card si le dai onumarul contului de la banca pe care ai cardul. banii is aceiasi si data ii aceiasi cu care tio aduce postasul tongue sincer mai bine tio lasi cu postasul tongue

| Harley18 a răspuns (pentru SnowKat):

Multumesc! kiss