| CorinaAici a întrebat:

Am citit si eu cele 3 volume FORTELE RAULUI ABSOLUT, si nu stiu...intr-un fel, cand imi amintesc de Derek si Chloe ma deprim, fiindca plac si eu un baiat si i-am spus ca il plac.Acum eu nu stiu ce crede, dar regret ca i-am spus si ca nu am asteptat mai mult ca sa devenim cum sunt Chloe si Derek, poate, poate s-ar iintampla ce s-a intamplat acollaughing Si mai sifar din cauza faptului ca vad cat de apropiat e Derek de Chloe, cum ii tine spatele, cum are grija de ea etc. Iar la mine...

Scuze daca v-am derutat, dar asta simt si nu ma simt bine. E normal sau am luat-o pe campiilaughing?

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

E bine sa vrei mai mult de la o relatie,dar nu-l grabi. Lasa-l sa-si dea seama daca te place cu adevarat si daca poate,vrea sau face fata la o relatie. Niciodata sa nu te i-ei dupa carti sau filme pentru ca viata nu e un joc,chiar daca sunt unele lucruri care sa nimeresc sa fie la fel e normal,pentru ca filmele sunt facute dupa viata,dar sa nu devina un model filmul sau cartea, pentru ca s-ar putea sa ai o dezamagire! Nu-ti forta prietenu i-a decizii daca nu e pregatit, cand o sa fie o sa-ti zica singurwinking
SI NUMAI FACE GRESEALA SA-I SPUI CA-L IUBESTI ASA DEVREME!