| OnlyMilkandHoney a întrebat:

Este adv ca in Fortele Raului Absolut intruna dintre carti Simon iese la intalnire cu Chloe si o saruta si Chloe il cam refuza si Simon ii spune ei ca el crede, ca ea il place pe Derek?
Spuneti-mi si mie toata povestea si daca este adv sau nu si daca da in care volum?
FUNDA*

6 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

Dada, este adevarat. in ultimul volum are loc actiunea. Cei doi merg la o intalnire si cand se intorc simon o saruta, dar chloe il respinge si Simon ii spune ca stie ca nu el e baiatul pe care ea il place si ca e ok daca ea l-a ales pe Derek. Si de acolo incepe o alta povestelaughing Eu spun sa citesti cartea ca e mult mai interesant povestit acolo, eu ti-am spus doar pe scurthappy

| SoulEater44 a răspuns:

Da, este adevarat! Simon iese cu Chloe,, la o inghetata,, iar la sfarsit Simon o saruta pe Chloe care din pacate pentru el nu-i raspunde. Simon se intoarce furtunos in casa lasand-o pe Chloe singura. Din cate imi amintesc se intampla in volumul 3, cand Chloe incet-incet isi da seama despre dragostea ei pentru Derek mai ales in momentele cand il ajuta sa se transforme in varcolac ( procesul este extrem de dureros pentru el si pana la urma Derek devine dependent de prezenta lui Chloe acolo). Pana la urma Derek, Chloe si ceilalti supranaturali, (fara Liz care este ucisa la sanatorul Lyle) o infrunta pe mama lui Tory care moare si fug impreuna cu tatal baietilor si inplicit a lui Tory cat mai departe. Sper ca te-am ajutat!

| bebin a răspuns:

Da e adevarat. in volumul " mars in mortii tai la alta categorie"
imi bag p.a in cartea ta.eu astept sa iasa filmu tongue

| bebin a răspuns:

Da. trebuia sa vb urat ca sa te gandesti de 2 ori cand mai postezi aiurea.

| OnlyMilkandHoney explică:

Deci am inteles ca te-ai referit la categorie dar chiar trebuia sa vorbesti urat?
Nu este vina mea ca u probabil te asteptai la intrebari numai despre sex ptc esti u obsedat.Dci nu este treeaba mea deloc.

| OnlyMilkandHoney explică:

Pai nu este treaba ta totusi sunt constienta si n-o sa mai postez asa dar termina.