| JustOneSmile a întrebat:

Am o intrebarelaughing. PT cei care au citit fortele raului absolut de kelley armstrong... Well.laughing Ce era liz. FaTA care murise? (Colega de camera a lui Chloe). Imi AMINtesc ca era un poltergeist dar numai stiu ce facea VA ROG SPUNETI-MI Fundaaaaaaaa:X

2 răspunsuri:
| JustOneSmile explică:

Mersi.si eu am citit-o dar am uitat si numai gaseam pagina in care scria.

| monstereye a răspuns:

Pai Poltergeistii misca lucruri cu mintea in vita si in viata de apoi le pot misca cu mainile (pot atinge lucrurilein viata de apoi) am citit cartea si e super!