| Bianca99282 a întrebat:

Buna! Am comandat doua parfumuri, iar atunci când m-a sunat curierul eram la școală, si n am putut răspunde, știți cumva daca as putea merge la sediu sameday sa l i au?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai sediu Sameday in localitatea ta?

| dullcat a răspuns:

Buna.Poti suna si intreba cum sa procedezi.Iar cand mai comanzi, ai acolo optiune sa specifici sa ti se livreze dupa ora cand iesi de la scoala sau dimineata pana in 11, in caz ca inveti dupa amiaza.

| literallythesamebruh a răspuns:

Îți va fi comunicat acest lucru prin e-mail, dacă l-ai pus la dispoziție. Cel puțin așa merge cu cei de la Cargus.