| yyyyy a întrebat:

De ce imi dispare plantele de la barn buddy? intru in fiecare zi de vreo 4-5 ori si iau iarba, gandacii de pe plante dar nu stiu de ce mi-au disparut... intrebarea este : de ce se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| xpiccea a răspuns:

Nu este adevarat cu gandaciii si cu buruienile!
ew imi rog prietenii sa`mi puna cati mai multi gandaci si cati mai multi adica 3 gandaci 3 buruieni ...si nu se intampla nimic
iar vecinii tai nu pot sa-ti fure planta toata mai ales daca nu e facuta poate sa`tii fure doar atunci cand se face si nu pot sa ia decat cateva 1, 2, 3, 4, 5, 6... dar nu toata planta

6 răspunsuri:
| yyyyy explică:

Ms

| xpiccea a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat d vreo 4 ori asa ...nu stiu ce se intampla e de la joc thinking e prost joku oh go on

| jojoloveSHINee a răspuns:

Pai daca ai foarte multe buruieni si foarte multi gandaci, planta se ofileste! trebuie sa vezi cine iti pune gandacii si buruienile

| blahblah_7366 a răspuns:

Pai tiai cumparat caine daca nu prietenii tai care se joaca iti pot lua plantele sau taia numai stiu ce fac dar iti dispar Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca gandacii iti mananca planta... asa zice sora`mealaughingEu nu prea le am cu jocurile ca sunt niste prostii.Adica daca te joci Barn Buddy ce castigi. Doar pierzi timpul pe care l`ai putea folosi in alte scopuri( sa citessti, sa te plimbi, sa scrii, sa intri pe mess). Parerea mea asta a fost. Acum fiecare face ce vrea cu timpul liber.winking

| AcidCuSange a răspuns:

LoL cica de ce?
Asculta surioara.
Se ofileste planta.Culege-o si tu imediat ce s-a inflorit!