| SERIOUX a întrebat:

Am creat un folder invizibil cu niste poze si acum nu sti cum sa-l fac inapoi vizibil.si nici nu pot intra pe el

1 răspuns:
| blondake88 a răspuns:

Control panel, Folder options. Wiew Sus al 2-lea tab te duci mai jos la Hidden Filles and folders si bifezi Show hidden filles dai apply si lasi asa intre timp te duci unde aveai folderu ala ascuns o sa-l vezi ca e transparent dai click dreapta pe el proprietati si debifezi chestia aia de jos cu hidden apply, ok si te duci inapoi de unde ai inceput si bifezi do not show hidden filles and folders dai ok si gata