| DeeaSmn a întrebat:

Putin ajutor, cum imi fac un folder invizibil?

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Click dreapta de Desktop -> New -> Folder -> Scrii la nume "0160"-> Dai enter-> Click dreapta pe folder - > Properties ->Customize -> Chance icon -> Te uiti putin pe acolo si vei observa 3 spatii libere, tu dai click pe cel de la mijloc-> Ok --> Aply -> Cancel. Atat

| gicaputinica a răspuns (pentru blackcat99):

Da! Dar 0160 tot ramane!

| blackcat99 a răspuns (pentru gicaputinica):

Pffuu am uitat sa precizez ca trebuie apasat Alt in timp ce scrii 0160. Scuzele mele.

| DeeaSmn explică (pentru blackcat99):

Tot nu merge, habar nu am ce are... thinking

| blackcat99 a răspuns (pentru DeeaSmn):

Depinde si ce Windows ai. Eu am acum Xp Professional, dar am avut si Xp simplu, si mergea. O colega de-a mea avea Windows 7 si la ea nu mergea. Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut.

| DeeaSmn explică (pentru blackcat99):

Am xp professional, dar tot nu merge. multumesc oricum.

6 răspunsuri:
| Exio a răspuns:

Click dreapta pe folder --> Properties --> Bifezi Hidden