| FilipAndonie1990 a întrebat:

am cunoscut acum 3 zile o fata care s-a bagat in vorba cu mine. se intelegea foarte bine ca ii place de mine. am vorbit 3 zile incontinuu. ne trimiteam pupici, poze dragute, parea ca vrea sa fie cu mine. astazi imi spune brusc ca nu putem continua deoarece considera ca o sa se ataseze prea mult de mine. ce sa inteleg eu din asta? m-a lasat pentru altul sau chiar urma sa se ataseze prea mult?
P.S. imi spunea ieri ca il sacaie un baiat din clasa, ca nu stie sa abordeze o fata. i-am spus ca poate e timid. apoi am inceput sa ma atasez de ea. ce sa fac? nu inteleg nimic.

Răspuns Câştigător
| dorin1990 a răspuns:

Pai de ce nu discuti direct cu ea esti timid? spune-i ca ti la ea si ca nu o sa o dezamagesti daca vrea sa fie cu tine o sa puneti suflet amandoi.

3 răspunsuri:
| Dan193 a răspuns:

Las ca stiu asa fete, le place sa umble cu toti. Ori esti ferm cu ea, sau mai bine nu te baga.

| FilipAndonie1990 explică:

Adică sa ma duc la ea si sa o intreb ce s-a întâmplat? Si daca da cum sa ii zic?
P.S. Am 16 ani

| FilipAndonie1990 explică:

Adică sa discutam face to face?
Cum sa ii zic?
P.S. Am 16 ani