| anonim_4396 a întrebat:

am cunoscut un baiat pe mess. ne-am intalnit de cateva ori. ultima data cand ne-am intalnit ne-am sarutat, totul parea de vis.pe mess se conporta cu mine foarte rece si imi da senzatia ca ma vrea doar in pat. el nu a trecut peste ultima relatie si ii este frica sa inceapa alta. pe mess mi-a zis ca se simte naspa pentru ce a facut (m-a si mangaiat atunci etc) si ca nu trebuia sa faca aia. alteori simt ca vrea o relatie cu mine. mi-a zis de la inceput sa ma bucur ca nu e ca altii sa ma aiba o noapte si apoi sa-mi dea drumul. sincer nu mai stiu ce sa inteleg. Azi si-a pus pe mess un status: "cine vrea sa fie scolarita mea?", m-am suparat si am comentat ceva. iar ce mi-a zis m-a facut sa plang: "sunt singur, nu pot face ce vreau?"

cu o zi inainte de a ne saruta am avut o discutie tare interesanta pe mess:

alex Paul : ma bag la somnic
crazy_r0z : deci nu ne mai vedem, nu?
alex Paul : ba da pe la 4 unpic
crazy_r0z : din obligatie.ca tu nu iti doresti asta.numai eu.
alex Paul : nu vreau sa te superi pe mine da simt ca nu-i bine sa ma bag in rel asta, nu iti face iar ideii gresite, pur si simplu simt cand ceva nu e bine
alex Paul : si eu am incredere in ce simt
alex Paul : daca vrei iesim vb alte chestii da atat
alex Paul : iti gasesti tu unu calumea
crazy_r0z : stiam eu ca nu ma placi.
alex Paul nu-i de placut
alex Paul : ca si daca erai faina faceam acelasi lucru
alex Paul : nu-i vb de placut
crazy_r0z : nu vreau pe altcineva, si nici sa te fortez sa fi cu mine.sa stii si tu
crazy_r0z : am fost eu prea repezita.
crazy_r0z : am vb multe chestii aseara. te credeam baiat de treaba te schimbi de la o zi la alta.

alex Paul : o cam vb strunfu pentru mine da, ma tin de ce simt, am eu rabdare tate la randul lor
alex Paul : ar trebui sa iti para bine ca nu sunt ca alti sa ma fi culcata cu tine si sati zic pa dupa aia
alex Paul : nu sa imi tot arunci una alta
crazy_r0z : si asa am vrut sa iesim ca ma plictisesc in casa.nu pentru altceva
alex Paul : nici nu imi imaginam nimic oricum
crazy_r0z : am simtit ca nu vrei nimic.
crazy_r0z : si simt mai multe
alex Paul : perfect
crazy_r0z : daca nu aveai tu simtirile alea, iesea ceva frumos. da mno, mai iesim sau nu?

dupa toata discutia asta am iesit.si in acea zi ne-am si sarutat.sunt foarte sigura ca a glumit pe mess, doar ca sa-mi poata face o surpriza, sa ma ia prin surprindere.si mi-am dat seama din imbratisarile lui, stiu ca suna ciudat, dar asta am simtit...

uneori cred ca ma vrea alaturi de el.alteori nu.nu mai stiu ce sa cred.

1 răspuns:
| Dσℓℓу a răspuns:

Ti-am dat add la id tauhappy.Vb acolo daca e.Iti dau acolo sfaturi.Shi ai grija cu baietii dp netwinking. Aparentele insala