| Gigel1740 a întrebat:

Bună! Am dat o proba scrisa la engleză și lângă masa mea era o banca goala care scria ceva în aceeași limbă. Mă poate pica chiar dacă acele cuvinte nu mi erau de folos și am rămas nemișcat toată proba?(am observat acele cuvinte când m-am uitat pe geam cu coada ochiului)

6 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Astea sunt doar mituri, daca nu te-a prins nimeni copiind nu au motiv sa te pice

| Gigel1740 explică (pentru Furnicuta000):

Eu eram în față în față cu proful
ul supraveghetoar și nu a zis nimic. Acele cuvinte se pot vedea pe camere?

| Gigel1740 explică (pentru Gigel1740):

Supraveghetor*...

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Gigel1740):

Nu se uita nimeni pe camere, cine crezi ca are timp de asa ceva? Nimeni nu poate dovedi ca tu ai scris cuvintele alea. Si sincer nu ii pasa nimanui

| Gigel1740 explică (pentru Furnicuta000):

Mulțumesc foarte mult! Eram destul de stresat de treaba asta și oricum cuvintele alea nici nu le-am scris.

| Gigel1740 explică:

Am luat proba!