| anonim_4396 a întrebat:

Am de ales intre un laptop de 1500 de lei : Toshiba satellite/ Acer aspire sau un telefon : l7 /s2. Eu am un telefon pe care nu merge netul si un buton se mai blocheaza, il am de ceva timp, si am si un pc. Acum nu stiu sa iau laptop sau telefon si mai ales ce telefon/laptop imi recomandati dintre astea de mai sus si nu numai.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as alege laptopul

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Acer aspire are multe variante( cu placa video incorporata sau/ideal/ separata.Nu stiu unde ai gasit la 15 ooo, dar sigur e cu placa video incorporata.Eu am un Aspire 5733z/Intel Pentium P6200, 4 GB DDR3 Memory, 500GB HDD siIntelHD Graphics. Am si cooler extern pentru o buna racire.Pentru ce lucrez eu, sunt multumit.Chestie de ceeace doresti sa faci cu el

| CezaraEM a răspuns:

Eu as alege telefonul, pentru ca este mai des utilizat decat laptopul, cel putin in cazul meu, depinde de tine!
Orice ai alege, cu siguranta va fi pe placul tau!
Telefon ti-as recomanda BlackBerry, cel cu tastatura qwerty, e chiar the best :-) sau laptop, chiar nu stiu, nu prea ma pricep la acest capitol....imi dai funda, te rog?

| RappMusicc a răspuns:

Merita telefon daca ai PC misto happy! Eu as alege S2 :*

| codx a răspuns:

Merita mai mult telefonul daca esti adolescenta.