| Sy0m3ys a întrebat:

As vrea sa imi iau un laptop nou, in special pentru gaming, si am ales 2 modele un Acer Aspire V3 571G si un Toshiba Satellite L850-13M. Voi care ziceti ca e mai bun?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Acer este mai bun daca este vorba de asta http://www.mediadot.ro/......gt-640m-2g
Nu le poti compara! Toshiba are cerinte mult mai mici decat Acer.

| ivy a răspuns:

Eu zic ca Acer-ul happy, acum na' depinde de preferinte, dar mereu placa video a fost mai buna la orice laptop Acer decat Toshiba.

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Dintre aceste doua laptopuri cel de la Acer este mai bun pentru gaming, dar este mai scump.
Ti-as mai recomanda un laptop: Asus K55VD, il detin eu si pot sa iti spun ca ruleaza perfect jocuri gen Assassin's creed, Battlefield, Call of duty, etc.
Sper sa te hotarasti.

| cornel89 a răspuns:

Acer-ul este clar mai bun.

Cu toate acestea nici performantele de la L850-13M nu sunt de neglijat. Cu detaliile la mediu, poți juca relaxat jocuri precum Diablo III, Dirt: Showdown sau Crysis 2.

Mai multe informații poți găsi la:
http://bestreview.ro/......cificatii/