| anonim_4396 a întrebat:

Am de ales intre l7 (1.150 lei), iar la telefonul actual nu merge netul deloc si se mai blocheaza tastatura, sau un laptop Acer/ Toshiba (in jur de 1.500 lei). Ai mei zic sa-mi iau laptop-ul de pasti cand sunt reduceri iar pe la vara o sa-mi ia un telefon, daca imi iau telefon acum s-ar putea sa nu mai pot strange banii pentru laptop (pentru ca e mai scump) Acum nu stiu daca sa-mi iau laptopul sau telefonul primul

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti laptopul.Este mai bun.

| Azµre a răspuns:

Categoric Laptop! Are mult mai multe avantaje! Laptop! Telefoanele scad la preț apar altele noi!

| maria22082 a răspuns:

Ai tai spun foarte bine happy.Si eu am avut de ales intre ele si am ales laptopul ceea ce nu-mi pare rau, dar nu-ti cumpara Toshiba, nu sunt prea bune, iar daca nu ai inca destui bani pentru laptop, decat sa-l cumperi doar sa fie mai bine telefon sau astepti sa-ti mai strangi bani. Daca nu e calitate nu are rosthappy.