| Kisses4Me a întrebat:

Am descoperit de curand ca Auguste Delagrange ar fi un presupus vampir ce a trait prin 1900, dar nu pot gasi mai multe informatii despre el caci peste tot sunt numai linkuri ce ma duc la vanzarea inimi lui. Ma puteti ajuta? Vreau sa aflu cat mai multe despre el.

1 răspuns:
| 93Anna93 a răspuns:

Din cate am auzit, inima nu este una reala. Este o opera de arta... este o facatura. Povesea, insa, ar fi una reala. Cel putin asa se zice.Nici eu nu am reusit sa gasesc mai multe informatii.