| IuliaTeodora98 a întrebat:

am doua intrebari, dau funda. La Mozila cum pot pune acolo unde e sa scrii siteul sa dai back, forward, history imagine de funda?, am pusa dar nu mai stiu cum am pus.si a doua intrebare imaginea de fundal unde scrie google cum pot sa pun?

Răspuns Câştigător
| dorina195 a răspuns:

La prima intrebare:acolo sus in coltul din stinga apesi pe click dreapta unde iti apare cuvintul instrumente dupa care iti apare inca trei cuvinte si apesi pe prima -formulare si deja acolo iti apar cuvinte pe care trebuie sa bifezi ca sa iti gasesti ceea ce iti trebuie... a doua intrebare:asta nici eu nu stiu deoarece trebuie sa iti apara o imagine cu mai multe numere si apesi pe un numar oarecare si iti apare unde trebuie sa pui adresa si pui adresa google.ro