| adytza a întrebat:

Am eu o intrebare...Cum se utilizeaza acest program?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Care program confused? smug

| OanaG a răspuns:

Care?

| LoveMusic a răspuns:

Ce program?! Dacă te referi la TPU, acesta nu este un program.Este un site specializat pentru a-i ajuta pe alţii şi în acelaşi timp, să fie ajutaţi. Oamenii de aici pot cunoaşte lucruri, locuri, prieteni noi şi pot afla alte curiozităţi care până atunci erau necunoscute de ei.Aici poţi afla problemele altora, care se pot asemăna cu ale tale. Pur şi simplu, îţi faci cont, te loghezi zilnic când intrii şi gata.Aici îi ajuţi pe alţii şi eşti ajutat la rândul tău. TPU este mereu un bun centru de informare. TPU este unic, de neînlocuit. Eu nu aş renunţa niciodată la el! happy

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Care program?
Daca TPU este acel program, el se foloseste pentru a afla un raspuns la o intrebare care o adresezi tuhappy Sau sa raspunzi tu la alte intrebari ale altor persoanehappy

| Coriii a răspuns:

Ce program straight face?

| DeyCj a răspuns:

Păi adytza de ce progrm este vorba? Nu îs clarvăzător sau medium ca să intuesc ce programe vrei să foloseşti. Poţi să fi te rog mai explicită şi să îmi zici despre ce program este vorba?
Mulţumesc de înţelegere. happy

| Silviu591 a răspuns:

E foarte foarte greu.nu cred ca stie cineva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai il instalezi si dupa aia te decurici happy bafta, app poate pui si un link de la program tongue

| adytza explică:

Cum pot sa editez poze?