| anonim_4396 a întrebat:

Am facut pregatire la matematica pentru examenul clasa a 8-9 si dna respectiva facea pregatire cu mai multi copii. Eii si acolo era el,, Catalin,, mi-a placut din prima clipa.Si a intrat la accelasi liceu cu mine bine in clase diferite dar ne mai vedem pe hol..nu prea ma baga in seama...pana intr-o zi i-am spus ce simt si el a zis,, imi placi, dar am prietena,, il plac de 1 an acum nici nu mai vorbim eu cand ii scriu pe chat ii scriu romane si el de-abia un cuvant voi parea disperata. Il plac si vreau sa fiu cu el ajutati-ma FUNDA happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

De ce ai vrea sa fii cu cineva care nu te place? Resemneaza-te si mergi mai departe.Iti ratezi viata.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa fii sanatoasa, dar lasa baiatul in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar,voi nu intelegi! Chiar imi place nu pot renunta asa la el cand mai vorbesc(rar)pe fb cu el ma simt grozav adica e un sentiment,, woow,, nu vreau sa-l pierd NU VREAU trebuie sa existe o solutie haideti...