| Irina_Ilaria_1995 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de ceva vreme...ca sa zic asa, vorbim de vreo 1 luna jumate,ne-am cunoscut, am vorbit o gramada, ne comportam ca un "cuplu" desi nu suntem laughing momentan nu suntem dar cine stiewinking Bun. O perioada am fost certati,ne-am impacat, eu am ai avut niste momente naspa pentru ca aveam niste probleme de sanatate si sunt si stresata cu examenul,cu invatatul si am fost putin rece cu el, dar nu parea sa-l deranjeze. Si o vreme nu am mai intrat pe Facebook, si el mi-a dat like la o postare dar in chat nu ma mai baga in seama si nu inteleg de ce... Posibil ca nu vrea sa ma deranjeze pentru ca am examenele saptamana viitoare sau l-am plictisit? Help chiar il plac mult si vreau sa vad ca si lui ii pasa de mine.

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Stii, ne-ai dat cateva detalii despre situatia dintre voi, insa tu il cunosti, noi nu-i stim nici macar numele. Eu indemn spre comunicare, vorbeste cu el si nu astepta sa iti scrie doar el. Posibil sa te lase sa inveti, posibil sa se fii plictisit, posibil sa gaseasca pe altcineva cu care sa converseze, posibil sa treaca si el printr-o perioada grea, posibilitatile sunt n, si sunt necunoscute! Comunicati fara orgoliu!
Succes la examen!