| Loryoficial a întrebat:

Am facut un video pentru o fata de care imi place, plsss uitatziva la video acesta si spuneti daca va place! http://www.youtube.com/watch?v=BhtXFHblNtw MS anticipat

7 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Foarte frumoslove struckhappy

| Ros3Blu3 a răspuns:

Vb lu lexa atentie la gramaticahappy Dar ai impresionau si mai mult cu cuvinte spuuse de tinehappy Prin cuvinte fa'o sa se simta speciala frumoasa apreciatatongue Si o sa vezi ca o impresionezi mai mult asa:X:* Baftaaa A

| MMadalina a răspuns:

Interesant... dar cred ca mai trebuiau niste poze cu voi 2winking

in rest e foarte dragutwinking

| Monica a răspuns:

Reusit!
Foarte emotionant. Felicitari.
O vei face fericita happy

| kindness a răspuns:

Da e frmswinking. dar trebuia sa pui si tu poze cu voi 2; iesea mai frms asawinking

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Este super as vrea sa imi faca si mie yuby meu asa :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parere sincera? Ai putea avea mai multa grija cu gramatica (cratimele in special) si niciodata nu se lasa spatiu inainte de virgula, doar dupa (se vede nasol la sec 21).
Ar fi mers cu mai multe poze dar daca este din suflet presupun ca nu pozele conteaza tongue